KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17516285

nr 1751 6285

Elisabeth Ekwall

(f. 1950), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 2024, efter R Ferri. Olja på duk, 24x23 cm, yttermått inklusive ram: 34x33 cm

Elisabeth Ekwall, svensk bildkonstnär född 1950.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:48:02

15/12 18:28:14 1      Vinnande bud

Elisabeth Ekwall

Läs mer om Elisabeth Ekwall